Blogi

Esileht » Miks Devin teeb koostööd Roll Studioga ja kuidas on need kaks sinu kehale kasulikud?

Miks Devin teeb koostööd Roll Studioga ja kuidas on need kaks sinu kehale kasulikud?

Tallinnas Tondil avas uksed uus ja moodne massaažisalong Roll Studio. Rullmassaaži põhimõte on stimuleerida lümfiringet ja lihaseid nii, et organismis hakkaks ainevahetus kiiremini tööle ning väljutaks sinna peatuma jäänud ebavajalikke ained. Põhimõtteliselt nagu lümfi- ja spordimassaž koos, ainult et see pole inimene, kes sind mudib vaid aparaat, mis sinu lihaseid rullib. 

Kui tavapärase massaaži järgselt tuleks palju vedelikku tarbida, on oluline vee joomine ka siin. Ainsa vahena, et vedeliku tarbimine algab juba protseduuri ajal. Kui protseduuri ajal vett juua ei viitsi, siis pärast võib olla lihtsalt enesetunne halb. Roll Studio pakub iga protseduuri ajal tasuta pudeli aluselist Devini vett. Massaaž stimuleerib lümfe, et väljutada sinna kogunenud mürkaineid ja happelisi ainevahetuse produkte ning vee joomine aitab need kiiremini kehast väljutada. 

Rullmassaaž on sobiv ka spordiga tegelevatele või lihast kasvatavatele inimestele. See lõdvestab ning aitab lihastel treeningust taastuda. Rullmassaaž on osaliselt ka ise trenni eest. Keha kulutab protseduuri ajal üle 300 kcal ja mõned harjutused vajavad kehalist pingutust. Loomulikult esimesel korral sind juhendatakse ja räägitakse rullmassaži põhimõtetest ning saab küsida küsimusi.

Ostukorv
Telli Devini vesi kulleriga endale koju!
Pood
0 kirje(t) Ostukorv

Järgmiselt ostult -10%

Liitu Devini uudiskirjaga ja saadame sulle sooduskoodi, millega saad järgmiselt ostult 10% hinnast alla.