Esileht » Pood » Devin Allikavesi 1l

Devin Allikavesi 1l

6.50plokk

1.08 €/l

Plokis tooteid: 6tk

Ploki maht: 6L

Ploki tavahind e-poest: 5.9€ + 0,60€ PANT 

DEVINi allikavesi pärineb allikast Lääne-Rodopes, 1338 meetri kõrgusel merepinnast, kus taimestik ja loomastik on omavahel harmooniliselt põimunud. Vesi villitakse otse allikast, ilma inimese sekkumiseta.

Ainulaadselt puhas vesi on looduslik, sel on tasakaalustatud leeliseline pH 7,4-7,7 meeldivalt maheda maitsega. Erinevalt kraani – ega lauaveest, selle allikavee maitse jääb muutumatuks.

Kategooria:

DEVIN allikavesi

Devini allikavesi

Devini allikavesi

Devin allikaveel on ainulaadne lugu, mis on eriti põnev, kuna selle puhtust kinnitavad kõige erapooletumad hindajad – mesilased.

Alates 2019. aastast on DEVINi kaitsealadel elavad mesilased aidanud jälgida allikavee puhtust. Allika juurde on paigutatud mesilastarud, millest saadud õietolmu analüüsid kinnitavad pestitsiidide ja raskmetallide täielikku puudumist. Mesilaste kogutud õietolmu proove saadetakse Belgia organisatsiooni “BeeOdiversity” laborisse mitmete näitajate analüüsimiseks.

Vesi pärineb ökoloogiliselt puhtast Rhodope mäestiku piirkonnast, Devini linnas asuvast Baldarani allikast.

Aluseline allikavesi sobib kogu perele igapäevaseks tarbimiseks, k.a imikutele ja väikelastele.

 

Mida näitavad tulemused?

BeeOdiversity avaldab igal aastal tehtud analüüside kohta aastaaruannet. Kõik senised uuringud on näidanud pestitsiidide ja raskmetallide täielikku puudumist mesilaste kogutud õietolmus, mis kinnitab DEVINi allika ja ümbruskonna puhtust. 

2022. aasta nelja perioodi jälgimisandmed näitavad, et kevad-suvisel hooajal, mil mesilased on aktiivsemad, pärineb kogutud õietolm enam kui 85,7% kuni 95% ulatuses metsikutelt taimeliikidelt, sealhulgas naistepuna, tamm ja raudrohi. Sealt leidub ka üks Euroopa kaitsealune taimeliik, mitmeaastane rohttaim Bistorta officinalis (Persicaria bistorta).

 

 

Devini allikavesi

Devini allikavesi

Mesilased ja biomitmekesisus

Mesilased toimivad nii varajase hoiatussüsteemina kui ka abistajatena võimalike meetmete rakendamisel ala saastamise ärahoidmiseks. Analüüside tulemuste põhjal teevad meie spetsialistid otsuseid selle kohta, kuidas kaitsta ja säilitada allika ümbruses olevate taimeliikide mitmekesisust.

Mesilaste roll looduses avaldab kasulikku mõju ja nende ökosüsteemi säilitamine on oluline meie kõigi jätkusuutliku tuleviku jaoks. Koos mesilastega oleme loonud jätkusuutliku projekti, millel on kasulik mõju looduskeskkonnale ning tagab meile kõigile olulise ressursi – puhta allikavee.

 

DEVINi allikas: puhas, eluandev hüdratatsioon

DEVINi allikavesi pärineb Lääne-Rodope allikast, 1338 meetri kõrgusel merepinnast, kus taimestik ja loomastik on omavahel harmooniliselt põimunud. Vesi villitakse otse allikast, ilma töötlemisega, läbides vaid mehhaanilise filtreerimise.

Ainulaadselt puhas vesi on looduslik, sel on tasakaalustatud leeliseline pH 7,4-7,7 meeldivalt maheda maitsega. Erinevalt kraani – ega lauaveest, selle allikavee maitse jääb muutumatuks. 

Kaal 5 kg

Veel tooteid