• Devini mineraalvesi pärineb Bulgaariast Rodope mägede südames asuvas Devini linnakese allikast nimega Devin Sondazh 5. See on ökoloogiliselt puhas regioon, millest 50 km raadiuses puudub igasugune tööstuslik tootmine. See asjaolu on oluline vee kvaliteedi ja koostise seisukohast.

  Devini mineraalvesi jõuab maapinnale 44 kraadisena ning villitakse samal temperatuuril töötlemata kujul pudelitesse. Seega on nii mineraalide sisaldus kui ka vee aluselisus (kõrge pH tase 9,56) ja looduslikud omadused tehislikult muutmata. Pudelite villimine toimub kõrgete kvaliteedinõuete kohaselt, mis on kooskõlas rahvusvaheliselt kehtestatud normidega.

  Devini mineraalvee aluselisusest tingitud pehme ja mahe maitse avaldub kõige paremini just toatemperatuuril juues. Seepärast sobib Devin kotti pista suurepäraselt ka soojal suvepäeval.

 • Devin Eesti seisab täisväärtusliku elu ja tervise eest, et haigused ja ülekaal ei saaks inimese elus määravaks. On teaduslikult tõestatud, et aluseline vesi aitab eemale hoida paljud haigused ning liigsed kilod. Tasakaal inimese organismis on täisväärtusliku elu alus.

  • Tervislikkus – tõestatud positiivsed mõjud inimese tervisele
  • Ainulaadsus – Devin on ainus tugevalt aluseline vesi Eestis
  • Kvaliteet – pidev vee kvaliteedi kontroll


  DEVIN AD on Bulgaaria ettevõte, mis pudeldab ökoloogiliselt puhta regiooni mineraalvee allikatest saadud vett. Kõik Devin AD tooted on pakendatud vastavalt Euroopa Liidu eeskirjadele.

  Devin sertifikaadid:


  • Usaldusväärsus – täidame alati oma lubadused
  • Sõbralikkus – suhtume oma klientidesse ja koostööpartneritesse nagu parimatesse sõpradesse


  Aariber OÜ on aluselise mineraalvee ainus maaletooja Eestis. Meie missioon on teadvustada inimestele tervise aluspõhimõtteid. Aluselise mineraalvee Eestisse jõudmise kohta loe siit!

  Devinit saab tellida otse maaletoojalt Aariber OÜ-lt või hulgimüüja Goldberger OÜ-lt.

 • Image 02

  Sinu organismi tasakaalu alus!

  Tervise ja hea enesetunde nimel soovitame juua Devini vett. Väsimus, stress, halb enesetunne, alkoholi tarvitamise põhjustatud pohmelus on tingitud liigsetest hapetest organismis. Elustiil, toitumine ja vanus määravad selle, milline on keha pH-tase. Aluseline vesi saab aidata sinu kehal vabaneda happelistest jääkidest neid neutraliseerides ja kehast välja viies. Tulemuseks on pH-tasakaal organismis, terve ja särav olemine. Devin on sinu organismi tasakaalu alus!

  Teaduslik põhjendus

  Happe ja aluse tasakaal on inimese organismis väga olulisel kohal. Näiteks vere ideaalne pH-tase on 7,365. See on kergelt aluseline. Iga väiksemgi kõikumine happelisuse poole mõjutab kogu meie organismi. Kui ideaalsest pH-st on kaldutud happelisema poole, väheneb organismi võime omastada toitaineid ning vitamiine ja mineraale. Seetõttu langeb omakorda rakkude energiatootlikkus ja kahjustub rakkude taastumisvõime; nõrgeneb keha võime toota ensüüme ja hormoone; häiritud on ka seedesüsteem ning keha muutub vastuvõtlikuks rasvumisele ja paljudele muudele tervisehädadele. Inimese keha näeb tohutut vaeva liigse happelisuse neutraliseerimiseks, kuid ei tee seda alati parimail viisidel. Nimelt laenab organism aluselisi mineraale luudest ja kudedest, mille tulemusena organism tervikuna nõrgeneb ja loob soodsad tingimused haiguste tekkeks.

  Järgnevas loetelus on toodud erinevad terviseprobleemid ja haigused, mille vastu võib Devini aluseline vesi aidata:

  • Migreen
  • Kõrvetised
  • Stress
  • Krooniline väsimus
  • Seedeprobleemid
  • Kõrgvererõhutõbi
  • Artriit
  • Diabeet
  • Halb verevarustus
  • Psoriaas
  • Kõhukinnisus

  Jaapanis läbiviidud põhjalikes uuringutes selgus, et aluseline vesi aitab tuua leevendust või ravida eelpool nimetatud haigusi ja terviseprobleeme. Aluselise vee joomine neutraliseerib suu pH-taset, mistõttu parandab hammaste tervist ja suuhügieeni. Eriti oluline on juua vett või loputada suud peale happeliste karastusjookide (nt koolajoogid, spordijoogid, limonaadid, mahlad) joomist, sest magusained ja süsihappegaas on peamised happelisuse allikad. 

 • Image 01

  Soovitame Devinit tarbida ka treeningul. Aitab ennetada vedelikupuudust ja taastada organismis kaotatud mineraalide tasakaalu. Aluseline vesi aitab lihastel treeningust taastuda.

  Teaduslik põhjendus

  Intensiivse sportimise käigus on organism tihti hapnikuvaeguses nagu kinnise siibriga küdev ahi. Sellistes anaeroobsetes ainevahetuse protsessides tekib suurtes kogustes happelisi ainevahetuse vaheprodukte ning enamikule sportlastest on tuttavad piimhappe põhjustatud valusad lihased. Happeline keskkond tekitab väsimust ja halba enesetunnet, millel on sportlase jaoks, soovitud lõpptulemust silmas pidades, halb mõju.

  Sportlasele on tähtis, et taastumine pingutusest oleks võimalikult kiire ja sooritusvõime kestvalt maksimaalne. Aluseline vesi aitabki kaasa kiiremale taastumisele. See tasakaalustab hapnikuvaeguses töötanud keha tekitatud ainevahetuse jääkproduktid. Lihtsamalt öeldes – aluseline vesi aitab neutraliseerida lihastes olevad piimhapped, mis tekitavad valu ja ebamugavustunnet. Pole hapet, pole probleemi!

 • Organismi koormamine hapetega on peaaegu iga elunautiva inimese probleem. Isegi süües tervislikult, vajab inimene aluselisi toiduaineid. Neid aga on vähe ning Devin on suurepärane kaaslane hoidmaks keha pH-tasakaalu.

  Kiire elutempoga kaasnevad toitumisharjumused − kohvi, magusa, alkoholi ja happeliste toitude tarbimine − tekitavad happeliste jääkainete tulva. Seda saab neutraliseerida ja organismist väljutada kõige lihtsamalt Devini vee joomisega. Looduslikult aluseline vesi on naturaalseim lahendus võitlemaks tänapäeva inimese toitumisharjumuste negatiivse mõjuga organismile.

  Teaduslik põhjendus

  Toitudes ebatervislikult ja juues vähe vett, tekivad organismis ainevahetuse happelised jääkproduktid. Tekkinud happed on tarvis kas väljutada ja/või neutraliseerida. Esmalt püüabki organism need väljutada. Kui hapete tulv on liiga suur ja vee tarbimine väike, siis kõike väljutada on raske. Organism hakkab happeid aluseliste ioonidega tasakaalustama. Oluline on teada, et kui organism ei saa neutraliseerimiseks vajalikku kogust aluselisi ioone väljastpoolt, hakkab ta neid võtma organitest ja luudest. Selline protsess mõjub aga organismile tervikuna nõrgestavalt. Aluselises vees olevad HCO3 ja CO3 ioonid tasakaalustavad kahjulikke happelisi ioone ning neid on kerge väljutada.

  Liigset happelisust tekitavad:

  • Kohv
  • Magusaga liialdamine
  • Alkohol
  • Rasvased toidud

  Devini vett soovitame juua toidukordade vahel, et organism omastaks toidust saadud vajalikud toitained ja aitaks väljutada üleliigseid. 

 • Lõunapoolsetes pikkade veinitraditsioonidega maades on veini kõrval auväärsel kohal vesi. Sama loomulik kui veini joomine õhtusöögi kõrvale, on koos veiniga vee joomine. Organismile on eriti kasulik, kui joome aluselist vett.

  Miks? Vein on olemuselt happeline. Veini ja maomahla koosmõjul muutub mao keskkond liialt happeliseks, mis võib põhjustada tervisehäireid. Aluseline vesi tasakaalustab veini tekitatud happelisuse.

  Vee joomine veini kõrvale aitab ennetada alkoholi esilekutsutavat vedelikupuudust ja ennetada sellest tulenevat halba enesetunnet, sh peavalu. Samuti langetab vee joomine alkoholi kontsentratsiooni, mistõttu on ka maksale langev koormus oluliselt väiksem. Juues koos veiniga vett, aitame organismil happelisusega paremini toime tulla.

  Veini joomise valem: 1 pokaal veini + 1 pokaal Devinit = SUUREPÄRANE ENESETUNNE

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3