devinkampaania

Kampaania

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3

MÄNGUREEGLID

1.Üldreeglid
   1.1 Tarbijamäng kestab vahemikus 1.12.2020 – 31.01.2021 ja seda korraldab ning viib läbi Aariber OÜ.

2.Osalemise tingimused
   2.1 Osaleja kogub kokku 15 või 20 Devin, Devin Air või Devin Water2Go korki
   2.2 Osaleja registreerib end mängu veebilehel korgid.devin.ee, kus täidab ära ankeedi kohustuslike andmetega, sh märgib ära millises maakonnas või linnas soovib vahetust teha.
   2.3 Osalejaga võetakse ühendust, et kokku leppida sobiv aeg ja koht kus korgi vahetus teha (vastavalt ankeedis märgitud piirkonnale, kui ei ole kokkulepitud teisiti).
   2.4 Korke saab vahetada Aariber OÜ kontoris (Randvere tee 105, Tammneeme, Viimsi vald) või vastavalt kokkuleppele müügiesindaja või kulleriga.  Aariber OÜ võtab omale õiguse valida kas korgivahetust viib läbi müügiesindaja või kuller.  
   2.5 Kodupoe nimi on oluline, et teaksime kus piirkonnas Osaleja eelistab vahetust läbi viia. 
   2.6 Osaleja leiab ise sobiva ümbriku, kilekoti vms sobiva pakendi, millega Müügiesindajale korgid üle annab.
   2.7 Tarbijamängus saavad osaleda kõik inimesed (va Aariber OÜ töötajad ja nendega ühes leibkonnas elavad isikud). Alla 16-aastaste laste puhul soovitame vahetuse teha koos vanemaga või tungival soovitusel vanema kirjaliku nõusolekuga.

3.Auhinnad
   3.1 Kogutud 15 korki saab vahetada ühe väikese ploki (6 x Water2Go 0,75L) vastu
   3.2 Kogutud 20 korki saab vahetada ühe suure ploki (6 x 1,5L) vastu

4.Andmete kogumine ja säilitamine
   4.1 Tarbijamängu korraldaja ei kasuta käesoleva mängu osalejate kohta kogutud andmeid muu soovimatu reklaami edastamiseks juhul kui osaleja pole avaldanud selle kohta soovi kodulehel olevas ankeedis. 
   4.2 Korraldaja ei töötle ega edasta kolmandatele osapooltele infot osalejate kohta ja nende kontaktandmeid. Osalejate kontaktandmed (nimi, telefon) jagatakse vaid partnerettevõtte müügiesindajatele, et vahetada pudelikorgid veeplokkide vastu.
   4.3 Korraldaja ei talleta vastajate andmeid kauemaks kui on hädavajalik tarbijamängu läbiviimiseks kui Osaleja pole avaldanud selle kohta soovi kodulehel olevas ankeedis.

5. Aariber OÜ võtab endale õiguse muuta kampaania läbiviimise reegleid ja tingimusi ning lõpetada kampaania varem kui vahetuskogused ületavad vahetuskoguse piirmäära.