EESTI OSTAB DEVIN VETT

Devin2018kampaaniaAlustame suve viimast kuud ühe jahutava ja auhindu täis kampaaniaga! Kahe kuu jooksul kingime ära 3 paari AirPods kõrvaklappe ja iga nädal ploki Devin Sport vett.

Osalemiseks lae Instagrammi üles pilt, kuidas Sina tarbid Devini vett, lisa viide #DevinEesti ja ole valmis vingeks kingituseks!
Kampaania kestab kuni 01. oktoobrini ja täpsemate reeglitega tutvumiseks kliki siia!

REEGLID

Devin kampaania „EESTI OSTAB DEVIN VETT“

 

 1. KORRALDAJA

DEVIN kampaania „EESTI OSTAB DEVIN VETT“ Võida AirPods kõrvaklapid või plokk Devin vett (edaspidi „kampaania“) korraldab Aariber OÜ, registrikood: 10977776, asukoht Merivälja tee 1, 11911, Tallinn (edaspidi „korraldaja“). Kampaania viiakse läbi vastavalt käesoleatele reeglitele (edaspidi „reeglid“). Korraldajal on õigus reegleid muuta ja täiendada kooskõlas kohalduvatest õigusaktidest tulenevate nõuetega, teavitades sellest veebilehel www.devin.ee

 

 1. KAMPAANIAS OSALEVAD TOOTED

Kampaanias osalevad järgmised tooted:

Devin looduslik mineraalvesi 1,5L;

Devin looduslik mineraalvesi 0,5L;

Devin AIR karboniseeritud looduslik mineraalvesi 1,5L;

Devin AIR karboniseeritud looduslik mineraalvesi 1L;

Devin AIR karboniseeritud looduslik mineraalvesi 0,5L;

Devin Sport mineraalvesi 0,75L,

mis on ostetud Eesti territooriumil (edaspidi „kampaaniatooted”).

 

 1. OSALEMISE TINGIMUSED

Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti territooriumil elavad füüsilised isikud, välja arvatud korraldaja.

 

 1. KAMPAANIA KESTUS

DEVIN kampaania „EESTI OSTAB DEVIN VETT“ kestab 06.08.2018 – 01.10.2018.

Auhindu saab lunastada kuni 01. november 2018.

 

 1. KAMPAANIA TERRITOORIUM

Kampaania korraldatakse ja viiakse läbi Eesti territooriumil.

 

 1. KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

Kampaanias osalemiseks tuleb teha pilt, kuidas tarbija joob Devini vett, laadida see üles avalikult profiilile Instagrammi koos viitega #DevinEesti.

 

 

 1. AUHINNAD

Kampaania käigus antakse välja 3 peaauhinda ja 7 lisaauhinda.

Peaauhinnaks on Apple AirPods kõrvaklapid ja lisaauhindadeks Devin Sport mineraalvee (6 x 0,75L) plokk. (Edaspidi ühiselt „auhinnad“).

 

 1. AUHINDADE JAGAMISE JA VÄLJAANDMISE PÕHIMÕTTED

Kampaania võitjad kuulutab Aariber OÜ välja sotsiaalmeedias (Instagrammis) vastavalt loosimise kuupäevadele.

Peaauhinna võitjad kuulutab Aariber OÜ välja 22.08.2018, 12.09.2018 ja 01.10.2018

Lisaauhinnad loositakse välja kampaaniaperioodil iganädalaselt esmaspäeviti, alates 13.08.2018.

Auhinna võitjatega võtab Aariber OÜ ühendust ja lepib kokku auhinna kättesaamise viisi.

 

 1. KORRALDAJA VASTUTUS

Devin ega korraldaja ning nende esindajad ei vastuta trükivigade ega kampaaniatoodete ebatäpsuste eest. Kõik kampaanias osalemise ja auhindade lunastamisega seotud kulud jäävad üksnes osalejate kanda ning korraldaja neid ei hüvita, kui käesolevates reeglites pole sätestatud teisiti.

 

 1. KAEBUSTE KÄSITLEMINE

Kampaaniaga seotud võimalikud kaebused (eriti auhindade jagamise viisiga seotud kaebused) tuleb osalejatel esitada kirjalikult 15. novembrini 2018 (kusjuures otsustavaks on postitempli kuupäev, mis ei või olla hilisem kui 15. november 2018) järgmisel aadressil: Merivälja tee 1, 11911, Tallinn

Kirjalikus kaebuses tuleb märkida osaleja ees- ja perekonnanimi, täpne aadress ja telefoninumber (kui see on olemas) ning kaebuse üksikasjalik kirjeldus ja alus. Ülalnimetatud tähtajast hiljem esitatud kaebusi arvesse ei võeta.

Organiseerija vaatab kaebused läbi 14 päeva jooksul nende kättesaamisest arvates. Kaebusi vaatab läbi kolmeliikmeline komisjon, kelle määrab korraldaja (edaspidi „komisjon”). Komisjon kaalub osalejate poolt esitatud kaebusi vastavalt käesolevatele reeglitele ja asjakohastele õigusaktidele.

Komisjon vormistab oma otsused osalejate kaebuste kohta kirjalikult.

Komisjoni langetatud otsus osaleja esitatud kaebuse kohta on lõplik ja täitmiseks kohustuslik. Komisjoni otsus võib olla seotud reeglite eesmärgiga ja/või asjaoludega, mida reeglid ei käsitle.

Korraldaja teavitab osalejat komisjoni otsusest tähitud kirjaga. Lisaks on korraldajal õigus teavitada osalejat komisjoni otsusest telefoni teel.

 

 1. MUUD SÄTTED

Käesolevate reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Küsimustes, mida reeglid ei käsitle, võib korraldaja langetada otsuseid ühepoolselt, tuginedes seadustele ja reeglitele.

Kampaanias osalejad nõustuvad käesolevaid reegleid ja korraldaja otsuseid täitma; korraldaja otsused on kõigis kampaaniaga seotud küsimustes lõplikud. Auhind antakse välja ainult juhul, kui osaleja täidab reegleid.

Kui reeglites pole teisiti sätestatud, ei vahetata auhindu sularaha ega muude asjade vastu. Kasutamata või väljalunastamata auhindu ei hüvitata.

Korraldajal on õigus kampaania igal ajal ühepoolselt reeglite punktis 1 kirjeldatud teatega tühistada, kui reegleid on oluliselt rikutud või kuritarvitatud või kui esinevad vääramatu jõu asjaolud.

Lisateavet kampaania kohta saab e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või veebilehel www.devin.ee

Reeglite tekst on kättesaadav veebilehel www.devin.ee  

 

Reeglid on heaks kiitnud Aariber OÜ juhatus.

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3