Johanna Talihärm

Noor laskesuusataja, Johanna Talihärm, on ennast tõestanud nii Eesti juunioride, noorte kui ka täiskasvanute koondises. 2014. aastal osales Johanna taliolümpiamängudel ning saavutas üldarvestuses 48. koha, mis oli Eesti koondise kõige parem tulemus. Meie Devinis usume, et noor ja teotahteline Johanna on enamakski võimeline. 2015. aasta sügisel suundub noor laskesuusataja õppima ja treenima USA-sse. Tüdruk lubab aga Eesti koondise lipu all edasi suusatada ning Devin aitab Johannal treeningust taastuda, tasakaalustada keha pH-taset ning seda kõike loodusliku mineraalveega janu kustutades.

Martin Reimi Jalgpallikool

Martin Reimi JalgpallikoolOleme võtnud endale eesmärgiks toetada noortespordi arengut Eestis ning ühe väljundina oleme leidnud jalgpalli. MRJK on asutatud 2007. aastal Tallinna külje all Viimsis, kus hetkel treenib juba 320 poissi ja tüdrukut vanuses 4−18 eluaastat. Jalgpallikooli eesmärk on anda võimalus tegeleda spordiga – jalgpalliga −, et hoida tervist, arendada end füüsiliselt ning sisustada ka vaba aega väljaspool kodu, kooli ja lasteaeda. Selleks viivad klubi litsentsitud treenerid läbi jalgpallitreeninguid 2−5 korda nädalas, võetakse osa Eesti noorte meistrivõistlustest ning osaletakse jalgpalliturniiridel ja ka korraldatakse neid. Ühtlasi propageerib MRJK noorte seas sporti ning teeb teavitustööd alkoholi ja narkootikumide kahjulikkusest.

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi liikmete unistuseks on, et ühel päeval elavad maailma kõige tervemad ja õnnelikumad inimesed Eestis. Nad mitte ainult ei unista, vaid tegutsevad igapäevaselt selle nimel, et ühel päeval see tõesti nii oleks. Selleks viivad nad läbi erinevatele ühiskonna gruppidele suunatud projekte, näitkes tegelevad nii lasteaialaste kui vanuritega, nii rasedate kui koolinoortega jne. Lisaks loovad nad arstitudengitele igakülgseid võimalusi enda arendamiseks ning räägivad kaasa Eesti tervishoiusüsteemi arendamisel. Devin tagab selle, et seltsil ja mitmetel seltsi korraldatavatel üritustel oleks olemas tervislik janukustutaja.

Hans Priidel

Hans Priidel alustas motokrossi sõitmist 2010. aasta jaanuaris ja väga edukalt. Tõestuseks on kõigest kolm aastat hiljem saavutatud Eesti meistrivõistluste 7. koht, superkrossi 2. koht ning esikohad EHKK sarjas ja Tallinn Openil. 2015. aasta hooajal hoiab noormees motokrossi karikasarjade TOP 200's 4. kohta. Devin hindab noore sportlase püüdlusi ja varustab noorsportlast jõudu andva mineraalveega.

Henri Airich

Henri Airich sõidab motokrossi alates 2008. aastast. Tema parimaks tulemuseks on talikrossi hõbe 2013. aasta üldkokkuvõttes. Motokross on üks neist aladest, mis nõuab tegelejalt suurt füüsilist vastupidavust. Devinil on hea meel, et saame noorele sportlasele kiiremat taastumist pakkuda.

 
Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3