loodusspa

Loodusravikeskus LoodusSPA on ainulaadne professionaalne keskus nii Eestis kui ka Baltimaades. Keskuse asukoht võimaldab puhata ja taastada tervist rahulikus koduses miljöös.

Keskuse asutaja ja juhataja Dr. Natalia Trofimova, on tuntud oma valdkonnas professionalina, on koostatud efektiivsed organismi puhastavad ja tervist taastavad metoodikad. Ta on välja töötanud Läänemere dieedikuuri, mis on patenteeritud Euroopa Liidus.

Alates 2001. a. konsulteerib Loodus SPA-d Saksamaa ekspert hr. Otto Stecher, kes on töötanud taastusravi ja SPA-teenuse eksperdina Saksamaal, Balti riikides, Tai Kuningriigis, Etioopias, Filipiinidel ja Aasia riikides.

Loodusravikeskuses saab valida uuemaid RAVIPAASTU, DIEETRAVI ja DETOXi metoodikaid, põhipakette täiendavaid vesiravi-, kosmeetilisi- ja SPA protseduure. Protseduuride jaoks kasutatakse puhtaid ökoloogilisi vahendeid. Näiteks heinamähises käsitsi niidetud heina, kitsepiima mähises ehtsat kitsepiima, ravimtaimedest ning omaaia ürtidest ravivanne ja -teed. Kehakoorimisel, näoprotseduuridel ja massaazis kasutatakse looduslikku kosmeerikat.

Taastusravi valdkonnas on laialdaselt kasutusel S. Kneippi metoodika: ülevalamised, veealune massaaž, individuaalne võimlemine saalis ja basseinis, Bišofiti vannid, parafiinravi ja parafiini mähised.

Keskuse omapäraks on personaalne lähenemine. Protseduuride valik toimub arsti juhendamisel vastuvõtu ajal.

Paastukuuri puhul saab operatiivselt muuta paastu ja taastumise kestvust. Vajadusel tehakse sügavsooltepuhastuse protseduure ja peale seda antakse probiootikumide (ProEMsan Pur ja Probasan Complete) kasutamise juhend.

Dieetravi ja makrobiotilise kuuri puhul aitame valida õigeid toetavaid protseduure ning koostada taastusravi plaani.

Võimalus teha toidutalumatuse testi, mille alusel pakub arst individuaalset toidualast nõustamist.

Loodusravikeskus võimaldab taastada tervist, energiat ja hea tuju hoolitseva ja professionaalse personali abil. 

Majas on 24 kohta, bassein, saun, 2 suurt terassi, raamatukogu, kaminasaal, wifi ühendus ja suurepärane ümbrus ning ravimtaimed ja ürdiaed.

Info ja broneerimine: Tel.(+372) 50 93 581,See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,www.loodus.net

Facebook:http://www.facebook.com/LoodusBioSpa
Loodusravikeskus Loodus BIOSPA Tilga tee, Muri küla, Luunja vald, Tartumaa

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3